Lacobel

Jest to szkło lakierowane o grubości 4 mm. Lakier, którym pokrywana jest tego typu powierzchnia, to ekologiczny i przyjazny dla środowiska środek barwiący. Lacobel dostępny jest w wielu kolorach  z palety RAL. Pokrywany jest on warstwą folii zabezpieczającej, która zapobiega rozpryskiwaniu się kawałków szkła w razie ewentualnego uszkodzenia tafli. Tego rodzaju powierzchnia dodatkowo wykazuje znaczną odporność na zabrudzenia np. wodą lub tłuszczem. Z racji tego, że lacobel występuje w wielu barwach z powodzeniem można go łączyć z innymi materiałami np. płytami meblowymi lub drewnem. Materiał jest wszechstronny, a zatem wykorzystując go można stworzyć wyjątkową szafę, która swym designem będzie odpowiadać trendom panującym w światowym meblarstwie. Taki mebel z pewnością idealnie wpasuje się w klimat panujący w danym pomieszczeniu.

 

Sprawdź naszą ofertę na lacobel i inne meble na wymiar w miastach: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków

 

Sortuj wg:

Znajdź najbliższy salon

województwo
Znajdź swoją miejscowość na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Znajdź swoje województwo na liście, a następnie kliknij "OK"
województwo
Jesteśmy obecni w 38 krajach na całym świecie. Zobacz, gdzie można nas znaleźć.

Wirtualny salon

Zapraszamy do spaceru po wirtualnym salonie Komandor w towarzystwie naszego doradcy, który pomoże zapoznać się z ofertą firmy i odnaleźć najbliższy salon.

Dekoratornia

Zobacz odcinki programu telewizyjnego "Dekoratornia", w których do aranżacji i stylizacji wnętrz wykorzystano produkty marki Komandor.